fbpx skip to Main Content

Relaxace

Jindřichův Hradec leteckyVeřejné relaxační centrum
Odpočinkové centrum v Hotelu Grand na náměstí Míru. Hostům i široké veřejnosti je k dispozici biosauna, turecká parní a bylinná saunová lázeň, hydromasážní JH muzeum lázeňská vana s pestrou nabídkou perličkových, solných a regeneračních koupelí, různé druhy masáží, solárium a další služby.

Relax Vajgar – plavecký bazén, solárium, sauna, posilovna, masáže, snack-bar
Plavecký bazén (25 metrů + dětský bazén) se nachází u sídliště Vajgar. V jeho komplexu naleznete i saunu, parní kabinu, solárium, perličkové vany, posilovnu, masáže, snack-bar, bufet a terasu se slunečníky. Na objekt bezprostředně navazuje aquaparku (venkovního koupaliště).

Venkovní koupaliště
Od července 2004 je v Jindřichově Hradci u bazénu otevřen zbrusu nový venkovní plavecký areál – tzv. “aquapark”. Součástí areálu je rekreační bazén, dětský bazén, vodní atrakce (perličky, vodní hřib, tobogány a další) a hřiště pro plážový volejbal. V červenci až září otevřeno denně od 10:00 do 20:00 hodin, při příznivém počasí i v červnu. Web: www.plaveckyareal-jh.cz
JH aquapark

Jindřichův Hradec letecky

Veřejná plovárna
Na břehu Velkého Vajgaru v Denisově ulici je otevřena plovárna pro veřejnost s mírně komornějším prostředím. K dispozici je i půjčovna loděk, lehátek či slunečníků, dětský tobogán (32 metrů), dále volejbalové a tenisové hřiště.
Červenec – srpen otevřeno denně 8:00 – 20:00 hodin, červen a září 10:00 – 19:00 hodin.

Back To Top