skip to Main Content

Rezervační formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.  Odesláním rezervačního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Na základě Nařízení EU 2016/679 (dále jen GDPR) vám sdělujeme informace o zpracování osobních údajů hostů, ke kterému dochází v souvislosti s jejich pobytem: Informace o zpracování osobních údajů hostů

  Po vyplnění a odeslání rezervačního formuláře od nás obdržíte odpověď, že je požadovaný termín momentálně volný (v případě, že na něj není držena rezervace do doby zaplacení zálohy jiného klienta). Poté uhradíte zálohu převodem na náš účet č. 284084372/0300. Do textu platby uveďte své příjmení, termín pobytu a apartmán, který požadujete. Jakmile bude záloha připsána na účet, obdržíte od nás potvrzovací e-mail a termín Vám bude vyblokován a označen jako obsazený.

  Nejpozději 2 týdny před nástupem na pobyt je splatná zbývající část ceny za pobyt, taktéž zasláním na bankovní účet. Na místě při příjezdu již není nutná manipulace s hotovostí.

  Co se stane se zálohou, pokud nedorazíte?

  Pokud by se stalo, že na pobyt nenastoupíte a toto nám oznámíte včas, písemně e-mailem, budeme Váš termín intenzivně nabízet dále k prodeji. Jestliže bude termín prodán, vrátíme Vám zálohu v plné výši. Jestli se Vámi zrušený termín již neobsadí, záloha ani doplatek se nevrací.

  Back To Top