fbpx skip to Main Content
Welcome Cake V Apartmánu Rodvínov

Welcome cake v Apartmánu Rodvínov

Milujeme pečení a milujeme dovolenou!
Rozhodli jsme se naše vášně propojit a dopřát je i našim hostům. Proto se po příjezdu do Apartmánu Rodvínov můžete těšit na WELCOME CAKE.

Welcome cake v Apartmánu Rodvínov

Po příjezdu do Apartmánu Rodvínov se můžete těšit na Welcome cake v podobě domácího koláče nebo Welcome fruit v podobě čerstvého ovoce, které jistě uvítáte v horkých letních dnech

Znáte to, když přijedete po dlouhé a (s dětmi) náročné cestě konečně do cíle Vaší dovolené? Těšíte se až se zabydlíte a dáte svačinu nebo oběd. Když se nepřipomene žaludek, udělají to jistě děti. A co teď dřív – vybalit, nebo jet nakoupit?

Vaše dilema elegantně vyřešíme. Po příjezdu do Apartmánu Rodvínov na Vás bude čekat buchta/koláč/dezert, který jsme pracovně nazvali Welcome cake a tento název se nám tak zalíbil, že mu už zůstal 🙂 V letních horkých dnech možná uvítáte spíše čerstvé ovoce, nechejte se překvapit, co na Vás bude v kuchyni čekat 🙂

Pekli jsme již dřív a našim hostům často kus s našeho pekařského umění předávali. Když jsme viděli rozzářené oči nejen rodičů, ale hlavně dětí, rozhodli jsme se z toho udělat tradici.

Dobrou chuť přeje Apartmán Rodvínov

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top