skip to Main Content
rodvinov

Apartmán pro rodiny s dětmi - Rodvínov (6-8 osob)

Apartmán Rodvínov je ideálním řešením dovolené pro rodiny s dětmi. Svým vybavením odpovídá potřebám malých dětí. Součástí je dřevěná dětská postýlka a na vyžádání další cestovní postýlka. Dětská jídelní židlička, koupací vanička. Bezpečností zábrana na schodišti je samozřejmostí. V apartmánu najdete množství hraček, knížek a pro malé děti houpátko a hrací dečku s hrazdou. Na zahradě je pískoviště, dětské hřiště a trampolína.

K nám nemusíte balit spoustu dětských nutností. Jsou pro Vás připraveny.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Apartmán se zahradou Jindřichův Hradec (4 osoby)

Apartmán se nachází v přízemním bytě o rozloze 90 m 2 v apartmánovém domě v klidné části Jindřichova Hradce. Nabízí dvě ložnice, vybavenou kuchyni s jídelním koutem, samostatné wc a koupelnu se sprchou i vanou. Z kuchyně a jedné z ložnic se vchází na terasu a zahradu. Zahradní vybavení a gril jistě rádi využijete. Zatravněná a oplocená zahrada jistě potěší vaše děti. Parkování před domem a úschova kol v garáži.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Apartmán s balkonem Jindřichův Hradec - 1. patro (6 osob)

Apartmán s balkonem se nachází v prvním patře apartmánového domu v Jindřichově Hradci. Komfortní prostor o rozloze 120 m2. Byt disponuje třemi ložnicemi, vybavenou kuchyní s jídelním koutem, samostatný wc a koupelnou se sprchou i vanou. Z kuchyně a jedné z ložnic se vchází na balkon s posezením a výhledem do zahrady.

Parkování před domem a úschova kol v garáži.

Back To Top