fbpx skip to Main Content
Apartmán
Rodvínov
Přízemní apartmán
Jindřichův Hradec
Apartmán v 1. patře
Jindřichův Hradec
Počet lůžek 6 4 6
Možnost přistýlky 2
Dětská postýlka 2
Rozloha 145 m2 90 m2 120 m2
Týdenní pobyt 10 500 Kč 8 500 Kč 9 500 Kč
Cena za noc mimo sezónu 2 000 Kč
Provoz celoročně červen – září červen – září

Ceny jsou stanoveny za celý apartmán na týden.

Cena zahrnuje využívání celého apartmánu, venkovního posezení, zahrady a využití grilu (vyjma apartmán v 1. patře v JH), parkoviště před penzionem a garáže/zahradního domku k úschově kol. Dále internet a také rekreační poplatek odváděný městu/obci. Cena zahrnuje ložní prádlo a závěrečný úklid. Ručníky nejsou součástí vybavení a je nutné si vzít s sebou.

Nejpozději 2 týdny před nástupem na pobyt je doplacena zbývající částka, taktéž zasláním na bankovní účet. Na místě při příjezdu již není nutná manipulace s hotovostí. 

Při příjezdu je vybírána vratná kauce ve výši 1 000,- Kč, která slouží jako záloha na případné zničení, či poškození vybavení apartmánu. Tato kauce je hostům vrácena při předání apartmánu ubytovateli, pokud nedošlo k poničení vybavení apartmánu.

Dárkový poukaz

Vašim blízkým můžete zakoupit dárkový poukaz na dovolenou v kterémkoliv apartmánu Penzionu Francouzská. Vyberte si víkendový pobyt nebo týdenní dovolenou. Poukaz můžeme vystavit i na libovolnou částku. Konkrétní termín pobytu si majitel poukazu vybere sám.

 

DARUJTE VÍC NEŽ DÁREK, DARUJTE ZÁŽITEK!
Dárkový poukaz_Penzion Francouzská
Back To Top