skip to Main Content
Vodní Hrátky V Jindřichohradeckém Bazénu

Vodní hrátky v jindřichohradeckém bazénu

Jestli Vaše děti milují vodu a koupání stejně jako ty naše, je plavený bazén v Jindřichově Hradci tím pravým místem, kde si užít odpoledne.

Penzion Francouzska_bazen_jh_relaxacni

Relaxace i zábava v Jindřichohradeckém bazéně.

Bazén je od apartmánového domu v Jindřichově Hradci jen 2 minuty autem, od Apartmánu v Rodvínově je to minut 5.

Bazén je rozdělen na vnitřní plavecký a venkovní aquapark. Jelikož zrovna venku mrzne, až praští představím Vám vnitřní plaveký bazén a pozvánku na venkovní aquapark obdržíte až přijde čas a především teploty 🙂

Provozní doba je příznivá. Přes týden si zaplavete od 6:30, o víkendu od 10:00 hodin až do 20:00 hodin. Ceny jsou od 90,- Kč dospělí, dítě do 110 cm zdarma, rodinné vstupné od 250,- Kč.

I tady myslí na děti a můžete si vybrat šatnu pro dospělé, nebo pro děti. Pokud máte malé děti doporučuji využít tu dětskou. Nabízí totiž postýlku, přebalovací pulty, dětské záchůdky a nočníky. Máte-li dětí víc, bude pro Vás možnost odložit miminko do postýlky naprosto bezchybná 🙂

Penzion Francouzska_bazen_jh_deti blbnou

Dětský bazének s teplou vodou a skluzavkou

Z dětských šaten se vchází rovnou do dětských bazénů. Jsou dva – jeden plavecký a druhý na blbnutí. Jsou tam proudy, lavice ve vodě a stříká voda seshora, což děti milují. V tu chvíli se rodiče vzdalují, obzvlášť maminky, aby si nenamočily účes :-)) Děti jsou však ve svém živlu.

Penzion Francouzska_bazen_jh_detsky bazenek

Dětský bazének v Jindřichově Hradci

Přes dveře vedle je velký bazén, který má 5 plaveckých drah.

A konečně přichází řada na relaxační bazén, který je tvořen několika částmi. Relaxační bazén s teplejší vodou a jeho část s divokou řekou. Najdete tady dvě vířivky, což je super, protože nikdy nejsou plné. Teplá voda a jemný proud udělá dobře každému bez rozdílu věku. V relaxačním bazénu je opět dlouhá lavice s proudy v “sedadlech”, velký “klobouk” s tekoucí vodou nebo již zmiňovaná a dětmi oblíbená tryska. Nahoře najdete parní kabinu a odpočinkovou zónu.

Jedním z největších lákadel celého bazénu je pro děti samozřejmě tobogán.

Extra sauny najdete také v přízemí bazénu (chodí se zvlášť kolem pokladny) kde si vyberete z mnoha různých aroma, finských apod.

Bazén JH, občerstvení, ubytování JH

Teplé kakao nebo káva na závěr vodních radovánek je v našem případě už tradicí.

Když už máte cachtání ve vodě dost a dětičky i Vy jste příjemně unavení můžete se občerstvit ve vstupní hale u recepce. Je tady malý bufet, kde zaženete malý hlad, nebo doplníte energii nějakou ze sladkostí. My však na zahřátí využíváme automatu hned vedle vchodu a dáváme si teplé kakao nebo kávu.

Ještě trochu praktických informací na závěr. Platit se dá kartou nebo několika druhy poukázek (Sodexo, Edenred, Lecheque Dejeuner). Recepce nabízí i prodej dárkových poukazů, který můžete využít pro někoho z Vašich blízkých, který se do Jindřichova Hradce chystá na výlet, nebo dovolenou.

Parkoviště s dostatečnou kapacitou je přímo před bazénem.

Užijte si blbnutí ve vodě nebo jen relax a odpočinek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top