skip to Main Content
Malování V LaDílně

Malování v LaDílně

LaDílna je úžasný podnik v Českých Budějovicích, kde si můžete vlastnoručně namalovat hrneček, talířek nebo třeba máslenku. Výběr keramiky je veliký, stejně jako paleta barev, které můžete použít – jsou v ceně. K tvoření Vám uvaří dobré kafe a třeba se tam i seznámíte s jinými dětmi. 

LaDílna je skvělé místo, kde si odpočinete od stresu, probudíte svou kreativitu a vyrobíte si dárek na památku z dovolené nebo pro někoho k narozeninám. Vyberete si z široké nabídky keramických výrobků (již hotových) a ty si potom vlastnoručně namalujete a necháte vypálit.Malování s dětmi na keramiku

Výběr keramiky je veliký – najdete tady hrnečky různých velikostí a tvarů, talířky, mísy, konvičky, slánky a pepřenky, pokladničky a mnoho dalšího. Například hrneček pořídíte od 190 do 280 Kč. V ceně už jsou zahrnuty barevné glazury, použití veškerých šablon, razítek, škrabátek a jiných pomůcek a závěrečné vypálení.

Malování na keramiku v LaDílně

Malování na keramiku v LaDílně

Do LaDílny chodí nejenom rodiče se svými dětmi, ale zatoulají se sem i kamarádky, které si chtějí popovídat a přidat do své domácnosti kousek vlastního umění.

Milá obsluha Vám ráda udělá espresso nebo uvaří čaj.

V příjemné atmosféře můžete malovat jak dlouho chcete.

Otevírací doba je středa – pátek 10:00 – 18:00 a v sobotu 9:00 – 13:00.

LaDílnu najdete na Krajinské ulici 21 v Českých Budějovicích. (je to asi 40 minut cesty autem od Apartmánu Rodvínov).

Chcete-li mít své místo jisté, udělejte se rezervaci.

LaDílna, České Budějovice

LaDílnu najdete na Krajinské ulici v Českých Budějovicích.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top