skip to Main Content
Dětská Herna HOPSÁLKOV V JH

Dětská herna HOPSÁLKOV v JH

Přicházím s dalším tipem na strávení fajn odpoledne s dětmi, tentokrát pro případ kdy počasí venku není na jedničku.

Vyzkoušejte DĚTSKOU HERNU HOPSÁLKOV. Najdete ji v centru Jindřichova Hradce – odkaz na mapku zde. Parkoviště je přímo před budovou.

Penzion Francouzská _Dětská herna Hopsálkov

Dětská herna Hopsálkov – ohrádka s hračkami pro nejmenší návštěvníky.

Z mého pohledu se v herně zabaví děti od roka až do cca 11 let. Pro batolata je tu ohrádka s polštářky a interaktivní plyšové hračky. Pro větší pak kuchyňka, autodráhy, stavebnice, skládačky, vkládačky… 🙂 Nechybí stolek s pastelkami a stolní hry pro společně strávenou chvilku dětí s rodiči. Je tady dost šlapacích autíček, vozítek a traktorů. I když je v herně zrovna víc lidí, hraček je opravdu dost a děti si mají s čím hrát. Velkým lákadlem jsou prolézačky s překážkami a skluzavkou do kuliček. Oblíbená je u dětí i velká trampolína. Dne mého odhadu o průměru 3 metry. Malí umělci předvádí svůj talent na zdi s tabulovým nátěrem kde za sebou zanechávají stopu v podobě úchvatných dětských výtvorů 🙂

Penzion Francouzská - Hopsálkov

Hopsálkov dětská herna v centru JH

Prostoru pro hraní je vskutku dost. Stejně tak stolků k posezení rodičů a prarodičů. Míst k sezení odhaduji cca na 40-50.

Penzion Francouzská - HOpsálkov

Dostatek prostoru pro posezení, kafe a svačinku

Rodiče ocení nabídku kavárny a možnost dát si dobré kafe, případně i se zákuskem. Pro případ většího hladu podnik nabízí pizzu nebo sendvič na styl paniny. Když nevezmete dětem sváču z domu – nevadí. Kavárna nabízí i sortiment potravin pro nejmenší. Přesnídávky, obědy v krabičce nebo sušenky a křupky ze zdravé výživy. Dokonce zde dostanete i čerstvé ovoce!

Penzion Francouzská - hopsálkov

Hopsálkov – kavárna

Zázemí herny je z pohledu maminky dvou akčních kloučků perfektní. Dostatek jídelních židliček, dva přebalovací pulty, wc opatřeno nočníkem a stupátkem. Kavárna s fajn nabídkou a pohodová obsluha.

Hopsálkov – nezbytné zázemí pro nejmenší hosty

Vstupné děti do roka neplatí, stejně jako rodiče. Platí se za děti v týdnu 100,- a o víkendu 110,- za vstup. Jak dlouho se zdržíte je na vás.

Příjemnou zábavu vám i dětem přeje Penzion Francouzská a především Apartmán Rodvínov, kde jsou rodiny s dětmi jako doma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top