skip to Main Content
Zimní Dovolená S Prckama

Zimní dovolená s prckama

Milujete zimu, rádi byste si užili sněhové radovánky, ale dětičky jsou ještě příliš malé na lyžarskou dovolenou? Ukážeme Vám, že u nás najdete odpočinek i zábavu pro celou rodinu. Je libo sáňkovačka, lyžovačka, koupačka nebo skákačka? Máme všechno!

I tak si můžete užít pohodovou zimní dovolenou v Apartmánu pro děti v Rodvínově. Sáňky, boby a kluzáky nechejte v klidu doma, jsou tu pro vás připraveny. Na kopec to máte jen asi 250 m od apartmánu. Jsou tu kousek od mostu přes řeku Nežárku hned dvě možnosti, mírnější kopeček pro menší děti a o pár metrů dál trošku zábavnější dráha pro větší děti 🙂

Penzion Francouzská

Zimní rodinná dovolená, sáňkovačka kousek od apartmánu

Jestli už dětičky seznamujete s lyžemi, bude pro vás ideální sjezdovka na Hradišti u Nové Bystřice. Jedná se o malý skiareál s 500 m dlouhou sjezdovkou, dětským lanem, lyžařskou školou, půjčovnou a samozřejmě občerstvením. Toto místo je ideální na učení malých dětí nebo trénování těch trochu zkušenějších. Zakoupit si můžete buď jednotlivé jízdy nebo časovou jízdenku. Areál je v provozu i při večerním lyžování od 16:00 do 20:00 hodin. Z apartmánu Rodvínov jste tam autem za 15 minut.

Penzion Francouzská - lyžování

Malý skiareál poblíž Apartmánu Rodvínov je ideální pro učení a lyžování malých dětí.

Až Vás omrzí blbnutí s dětmi venku, budete se vracet do pohodlného a krbem vyhřátého apartmánu. V pohodlí domova si můžete zahrát některé ze společenských her, které u nás najdete nebo si zahrát ping-pong v tělocvičně s posezením.

Penzion Francouzska - spolecenske hry vas v apartmanu zabavi

Zahrajte si některé ze společenských her, které najdete v apartmánu pro děti v Rodvínově

nzion Francouzska ping-pong

Tělocvična s ping-pongovým stolem a posezením pro fanoušky v Apartmánu Rodvínov

A že jste akční a doma příliš neposedíte? My to máme stejně. Určitě můžeme doporučit dětskou hernu Hopsálkov, kde si děti užijí prolézačky, autíčka, trampolíny ale i malování u stolečku nebo vaření v dětské kuchyňce. Kafe mají dobré a i něco sladkého k němu. Zároveň nabízí zdravější varianty mlsání pro děti. Samozřejmostí jsou jídelní židličky, přebalovací pulty apod. Hospálkov sídlí v centru Jindřichova Hradce, 5 minut autem od apartmánu. Parkování před objektem, vstup 100,- Kč/dítě.

Penzion Francouzska_detska herna Hopsalkov

Skvělá dětská herna pro půldenní zábavu dětí i rodičů pouhých 5 minut autem od Apartmánu pro děti Rodvínov

Další možností užívání zimní dovolené v Apartmánu Rodvínov je plavecký bazén Jindřichův Hradec. Užijete si nejen plaveckou dráhu a dětský bazén, ale především relaxační bazény, vířivky, divokou řeku, tobogán, ale i sauny. 

Penzion Francouzska_plavecky a detsky bazen JH

Děti vodu milují a plnými doušky si ji užívají v plaveckých a relaxačních bazénech v JH.

Přesvědčte se sami, že úžasnou dovolenou s dětmi si u nás můžete užít i v zimě. Podívejte se na volné termíny a na ceník ubytování v apartmánu Rodvínov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top