skip to Main Content
Hodnocení Apartmánu Rodvínov

Hodnocení Apartmánu Rodvínov

Od našich hostů z Booking.com jsme získali krásné hodnocení 9,9 bodu z desetibodové stupnice!

Ubytování v Apartmánu Rodvínov považujete za naprosto výjimečné. Děkujeme!

recenze hodnocení ubytování

Hodnocení našich hostů z Booking.com

V minulých dnech na nás ve schránce čekalo milé překvapení. Gratulace od ubytovatelského portálu Booking.com se kterým spolupracujeme a kde hosté vždy po odjezdu píší hodnocení jak se jim v ubytování líbilo.

Hodnotí se hned několik parametrů: Čistota, pohodlí, zařízení, personál, poměr ceny a kvality, Wifi připojení a lokalita. 

Proč máme rok od roku lepší hodnocení? Stále na sobě pracujeme a snažíme se naše služby vylepšovat. Například kuchyni jsme vybavili novou myčkou na nádobí (aby dovolená byla skutečnou dovolenou), do obývacího pokoje jsme pořídili větší a plošší televizor 🙂 Hostům jsme dali k dispozici zahradní domek na úschovu kol, servisní kufřík pro drobné opravy a možnost cyklistům jejich dvoukolé miláčky umýt.

Navíc jsme se ještě lépe připravili na naše nejmladší hosty. Při avízu pobytu s miminkem je naprostou samozřejmostí připravená postýlka, přebalovací pult v ložnici (+plenky, + kosmetika pro miminko), koupací vanička, jídelní židlička, interaktivní dečka s hrzdou, houpací lehátko a spousta a spousta hraček, knížek, chrastítek apod.

Ještě větší vyladění Apartmánu Rodvínov chystáme i na blížící se sezónu. Milovníci kávy se mohou těšit na nový presovač a děti na zcela novou hernu plnou zábavy, pohybu ale i relaxace. 

Termíny na léto 2019 se rychle plní. Neotálejte s rezervací.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top