skip to Main Content

Pobytový balíček – Jarní prázdniny

Vyražte na “jarňáky” do “Jindřicháče”.  Dopřejte si odpočinek v komfortním apartmánu, koupačku a saunovačku, běžkařské tratě a mírné sjezdovky v blízkosti ubytování a rodinné vstupné do Hopsálkova. Navíc v ceně již tradiční “welcomecake” a dárek pro každé dítě. Nemusíte jezdit do hor a utratit balík. Jarní prázdniny s menšími dětmi si stejně tak dobře užijete u nás na Jindřichohradecku!

Že máte ještě menší děti, které neužijí velkých sjezdovek a teprve se učí? Navíc mladší sourozenec je ještě příliš malý a raději by sáňkoval? Přesto chcete o jarních prázdninách také vyrazit z města, odpočinout a užít si společných chvilek v kruhu rodiny? Pak jste tady na správné adrese :-))

Pobytový balíček “JARNÍ PRÁZDNINY” obsahuje:

  • ubytování na 7 nocí (sobota-sobota) pro 6 osob  v Apartmánu Rodvínov
  • rodinný vstup do vnitřního Aquaparku v Jindřichově Hradci
  • rodinný vstup do dětské herny Hopsálkov
  • welcomecake
  • dárek pro každé dítě

Cena balíčku je 11 000,- Kč

Zimu si u nás skvěle užijete, protože sněhové podmínky jsou výborné jak na sjezdovky tak na běžkování. Podrobnosti k možnostem zimních radovánek najdete v tomto prokliku. Pokud raději běžkujete, pak uvítáte bližší informace zde.

Penzion Francouzská

Zimní rodinná dovolená, sáňkovačka kousek od apartmánu

Že jsou děti ještě malé a chcete jen odpočinout? Jste tady taky správně 🙂 Zabavte se a zrelaxujte ve vířivkách a saunách v Jindřichohradeckém bazénu. Vstupné pro celou rodinu je v ceně pobytu.

Ubytování Jindřichův Hradec - bazén JH

Divoká řeka a vířivý bazén v relaxační části jindřichohradeckého bazénu

Týden dovolené je dostatečně dlouhá doba. Děti se skvěle zabaví a vy si v klidu popovídáte u dobré kávy v dětské herně Hopsálkov v Jindřichově Hradci. Rodinné vstupné od nás máte zahrnuto v balíčku.

Také máte rádi welcome drinky po příjezdu do hotelu? My je milujeme. Jsme však originálnější a tak trochu srdcaři :-)) Pečeme pro Vás totiž WELCOME CAKE, tedy domácí koláč na přivítanou 🙂

Domácí koláč, buchta nebo dezert od paní domácí :-))

A aby toho nebylo málo, na závěr malý dárek pro děti. Jako památku na skvělou rodinou dovolenou si každé dítě vybere magnetku, reflexku nebo klíčenku:-)

Darek pro deti

Krasné upomínkové předměty pro malé hosty Apartmánu Rodvínov

Těšíte se na jarní prázdniny? My se na Vás také těšíme!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top