fbpx skip to Main Content

Pobytový balíček – Jarní prázdniny

Vyražte na “jarňáky” do “Jindřicháče”.  Dopřejte si odpočinek v komfortním apartmánu, koupačku a saunovačku, běžkařské tratě a mírné sjezdovky v blízkosti ubytování a rodinné vstupné do Hopsálkova. Navíc v ceně již tradiční “welcomecake” a dárek pro každé dítě. Nemusíte jezdit do hor a utratit balík. Jarní prázdniny s menšími dětmi si stejně tak dobře užijete u nás na Jindřichohradecku!

Že máte ještě menší děti, které neužijí velkých sjezdovek a teprve se učí? Navíc mladší sourozenec je ještě příliš malý a raději by sáňkoval? Přesto chcete o jarních prázdninách také vyrazit z města, odpočinout a užít si společných chvilek v kruhu rodiny? Pak jste tady na správné adrese :-))

Pobytový balíček “JARNÍ PRÁZDNINY” obsahuje:

  • ubytování na 7 nocí (sobota-sobota) pro 6 osob  v Apartmánu Rodvínov
  • rodinný vstup do vnitřního Aquaparku v Jindřichově Hradci
  • rodinný vstup do dětské herny Hopsálkov
  • welcomecake
  • dárek pro každé dítě

Cena balíčku je 11 000,- Kč

Zimu si u nás skvěle užijete, protože sněhové podmínky jsou výborné jak na sjezdovky tak na běžkování. Podrobnosti k možnostem zimních radovánek najdete v tomto prokliku. Pokud raději běžkujete, pak uvítáte bližší informace zde.

Penzion Francouzská

Zimní rodinná dovolená, sáňkovačka kousek od apartmánu

Že jsou děti ještě malé a chcete jen odpočinout? Jste tady taky správně 🙂 Zabavte se a zrelaxujte ve vířivkách a saunách v Jindřichohradeckém bazénu. Vstupné pro celou rodinu je v ceně pobytu.

Ubytování Jindřichův Hradec - bazén JH

Divoká řeka a vířivý bazén v relaxační části jindřichohradeckého bazénu

Týden dovolené je dostatečně dlouhá doba. Děti se skvěle zabaví a vy si v klidu popovídáte u dobré kávy v dětské herně Hopsálkov v Jindřichově Hradci. Rodinné vstupné od nás máte zahrnuto v balíčku.

Také máte rádi welcome drinky po příjezdu do hotelu? My je milujeme. Jsme však originálnější a tak trochu srdcaři :-)) Pečeme pro Vás totiž WELCOME CAKE, tedy domácí koláč na přivítanou 🙂

Domácí koláč, buchta nebo dezert od paní domácí :-))

A aby toho nebylo málo, na závěr malý dárek pro děti. Jako památku na skvělou rodinou dovolenou si každé dítě vybere magnetku, reflexku nebo klíčenku:-)

Darek pro deti

Krasné upomínkové předměty pro malé hosty Apartmánu Rodvínov

Těšíte se na jarní prázdniny? My se na Vás také těšíme!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top